b
Przełącz do aplikacji
1 / 4

Ogólne informacje

Stan:Bardzo dobrze
Rok:2020
Kolor:Czarny
Rodzaj zmiany biegów:Mechaniczny
Typ hamulca:Tarczowy
Materiał ramy:Karbon
Paragon dostępny:Tak
Opis sprzedającego
Rower szosowy Trek Madone SL6 w idealnym stanie, zakupiony za 6500€.
Rama SLR, najwyższy model od Trek.
Waga całkowita 8,3 kg.
Rower został ulepszony o koła Bontrager Aeolus 51 mm z włókna węglowego, zakupione za 2500€.
Osprzęt Ultegra 2×11 biegów, mechaniczny.
Kokpit aero.

Łączna cena zakupu: 9000€ 💰.

Cena sprzedaży: 3500€ 💰.

Rower z bardzo wysokiej półki, odpowiednik znacznie droższych modeli takich marek jak Specialized, Cervélo czy Colnago.
Rozmiar i krój

Zalecana wysokość

167-175cm

Rozmiar ramy

54 cm

OPINIA SPRZEDAWCY NA TEMAT DOPASOWANIA
Wzrost · Długość nóg
HD
175cm
Hilan D.
Idealne dopasowanie

Szczegóły roweru

Widelec
Madone KVF full carbon, tapered carbon steerer, invisible cable routing, flat mount disc, carbon dropouts, 12x100mm thru axle
Koła
Bontrager Aeolus 51
Akcesoria widoczne na zdjęciach nie są dołączone do roweru, chyba że sprzedawca zaznaczy inaczej. Więcej informacji znajdziesz w sekcji „Informacje od sprzedawcy”.
Kupowanie na buycycle
Jesteś chroniony i masz kontrolę.
Kupuj bez ryzykaKupuj bez ryzyka
Kupujesz przez nasz system płatności, a my bezpiecznie przechowujemy Twoją płatność do momentu zakończenia dostawy.
Śledź każdy krokŚledź każdy krok
Wszystko dzieje się na czacie ze sprzedawcą. Śledź od pakowania po dostawę w czasie rzeczywistym i zadawaj pytania w dowolnym momencie.
Sprawdź przed zatwierdzeniemSprawdź przed zatwierdzeniem
Zgłoś wszelkie problemy w ciągu 48 godzin od dostawy, a my będziemy tu dla ciebie. Sprzedawca otrzyma płatność dopiero po potwierdzeniu przez ciebie, że wszystko jest w porządku.
b
Buycycle packaging
opakowanie buycycle wliczone
buycycle wyposaża sprzedawców w bezpieczny, solidny i dostosowany zestaw opakowaniowy, aby zapewnić bezpieczną dostawę.